Ar galima gauti paskolą su bloga kredito istorija?

Kone kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau savo gyvenime ima paskolą. Tai gali būti didelė paskola namui, kurią padengti pavyks per kelis dešimtmečius ar nedidelė paskola skalbimo mašinai, kuri pasidengs per kelis mėnesius. Visgi, tiek vienu, tiek kitu atveju didelę reikšmę turi gera kredito istorija – be jos bus neįmanoma gauti net pačią menkiausią pinigų sumą į skolą.

Kredito istorija yra tam tikra ataskaita apie žmogų, kuri parodo, ar juo galima finansiškai pasitikėti ir įvertina jo mokumą. Toje ataskaitoje būna sukaupta informacija iš skirtingų bankų, telekomunikacijų bendrovių bei kitų įstaigų, su kuriomis esate turėję kad ir menkiausių finansinių ryšių. Kuo geresnė yra kredito istorija, tuo didesnė tikimybė gauti paskolą palankiomis sąlygomis. Tuo tarpu, kuo ji blogesnė, tuo paskolos sąlygos bus prastesnės arba galite iš viso negauti norimos sumos.

Turint labai blogą kredito istoriją, tikėtina, kad skolintis geriau nereikia. Verčiau reikėtų pabandyti ją atstatyti. Pavyzdžiui, galite pradėti laiku mokėti įmokas savo telefoninių paslaugų tiekėjui – net tokia smulkmena pagerins jūsų kredito istoriją. Taip pat, vertėtų padengti visus turimus įsiskolinimus, nes jie taip pat gali paveikti jūsų kreditingumo reitingą. Visgi, net ir turėdami prastą reitingą galite gauti paskolą kredito unijoje, tačiau jums gali tekti mokėti didesnes palūkanas. Paskolos klausymais Jums gali padėti: https://www.vilniauskreditounija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *